0
0Košík

Kontakt

Reklamace:

 • Reklamační formulář
 • Vyplnění formuláře usnadní a urychlí vyřízení Vaší reklamace a vyhnete se tak možnému zamítnutí reklamace v důsledku nedostatečných podkladů k posouzení reklamace. Formulář je jednoduchý a obsahuje všechny potřebné položky pro vyřízení reklamace.

Výdejní místa

Prodejna VEDE.cz – Most

Při osobním vyzvednutí, vrácení či předání zboží k reklamaci. Termín vyzvednutí/předání zboží je možné si předem domluvit po telefonu, viz výše.

Obrázek prodejny Zobrazit adresu prodejny

Sklad VEDE.cz – Most

Při osobním vyzvednutí, vrácení či předání zboží k reklamaci.

Obrázek skladu Zobrazit adresu skladu

Síť PPL ParcelShop

Vyzvedněte si své balíkové zásilky objednané na e-shopu na jednom z více než 600 výdejních míst po celé České republice s možností dobírky v hotovosti.

Ilustrační obrázek výdejního místa Najít nejbližší Parcel Shop

Depa přepravní společnosti PPL

U zásilek větších rozměrů (větší domácí spotřebiče jako jsou pračky, lednice, myčky, trouby apod.) lze využít osobního odběru na přepravních depech PPL.

Logo PPL Rozbalit seznam dep

O prodejně a skladu

Prodejna VEDE.cz – Most

Prodejna má pouze omezené skladovací prostory a k přímému odběru je k dispozici pouze menší část nabízeného sortimentu. Ostatní zboží, které je na zobrazeno na internetových stránkách VEDE.cz, bude na prodejnu doručeno na základě vaší objednávky.

Jakmile bude vaše objednávka na prodejně připravena, budeme vás kontaktovat telefonicky nebo e-mailem.

 • Přístup do prodejny je plně bezbariérový, část prodejny se nachází na vyvýšené ploše (1 schod).
 • Můžete využít vyhrazené parkovací místo VEDE.cz přímo před prodejnou nebo některé z veřejných parkovišť v bezprostředním okolí.
 • Pro objemnější zboží vám k převezení do auta je k dispozici přepravní vozík.

Jak se na prodejnu dostanete?

Autem

Prodejna se nachází v centru města v těsné blízkosti u nákupního centra Central Most nebo České spořitelny, přímo pod restaurací Gate. Vyhrazené parkovací místo naleznete přímo před prodejnou (páté shora, označené nápisem VEDE.cz), v okolí 100 m se také nachází několik veřejných parkovišť.

MHD

Prodejna má v blízkosti dvě zastávky MHD (1. Náměstí a Dům peněžnictví). Využít můžete například autobusových linek 5, 16, 17, 18, 25, 30, 31 nebo tramvajových linek 1, 2, 4. Vyhledat spojení.

Sklad VEDE.cz – Most

Termín a čas vyzvednutí/předání zboží je možné si předem domluvit na těchto telefonních číslech: 478 476 445, 774 539 269. Na skladu se nachází pouze část nabízeného sortimentu, který v celé šíři najdete v našem internetovém obchodě. Ostatní zboží bude na sklad doručeno na základě vaší objednávky.

Jakmile bude vaše objednávka připravena k odběru, budeme vás kontaktovat telefonicky nebo e-mailem.

Každý den pro vás vyřizujeme stovky objednávek, které z našeho skladu putují k vám domů.

Jak se do skladu dostanete?

Autem

Sklad se nachází v areálu BUSINESS PARK MOST, Hala C1 - vrata A, Čepirohy 54, 434 01 Most. Z centra města pojedete po třídě Budovatelů jižním směrem, na jejím konci budete na kruhovém objezdu pokračovat rovně po silnici č. 27 (Čepirožská), směr Havraň a Žatec. V Čepirohách je po levé straně vjezd do arálu (viditelné označení BUSINESS PARK). Sklad se nachází cca 250 metrů za vrátnicí po pravé straně.

MHD a meziměstská doprava

Přibližně 150 metrů od vstupu do areálu se nachází zastávka Čepirohy - Hrabák, kam zajíždí autobusová linka č. 31 a některé linky meziměstské autobusové dopravy. Ze zastávky pokračujte pěšky cca 50 m podél hlavní silnice směrem na Havraň, vstup do areálu se nachází na protější straně (viditelné označení BUSINESS PARK). Sklad se nachází asi 250 metrů za vrátnicí po pravé straně.

Sídlo společnosti:

VEDE, s.r.o.

 • Jaroslava Průchy 1915/24
 • Most 434 01
 • IČ: 28748409
 • DIČ: CZ28748409
 • Číslo účtu: 2110344161/2700
 • UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.

Společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 30611