Beko DS7434CSRX

4 recenze s průměrným hodnocením 4.5 / 5

  • Šestý smysl.

Mohu jenom chválit. Zatím nic negativního. Koupily jsme ji na doporučení kamarádky, která jí má Cca 3 roky a je též nadšená.

Hodnocení: 5.00 / 5 - 30.10.2017 - Jannaj

  • Jedna z mála sušiček, která jde postavit na pračku o hloubce 45 cm Suší dobře. Sama si spočítá množství prádla, takže většinou suší kratší dobu než je uvedeno v tabulce.
  • Je dost hlučná, ale když zavřu dveře, tak je to OK. E-shop nenabízel k sušičce mezikus pro adaptaci na užší pračku, bylo docela obtížné ho sehnat.

Hodnocení: 4.00 / 5 - 21.10.2017

Sušičku máme krátce (týden), již jsme ji 4x použili, zatím náramná spokojenost, není ani moc hlučná, vložené prádlo je dobře usušené, zatím vše OK bez podstatných problémů. Doporučujem

Hodnocení: 5.00 / 5 - 1.10.2017 - Karel

  • Sušička má malé rozměry, je skladnější než většina jiných, oceňuji průhled do bubnu, kdy se kontrolovat stav uvnitř, zvenku se téměř neohřívá (což je výhoda i nevýhoda - předchozí sušička byla nahoře vždy teplá a dosušovala jsem na ní kusy prádla, které jsem do sušičky nedala). Výběr programů je celkem velký. Dobře a snadno se čistí, výlevka na vodu je taky OK, i když předchozí byla lépe řešená.
  • Není možnosti doplňkově upravit programy - ve srovnání s předchozí sušičkou, kde šlo u většiny programů donastavit zjemnění nebo citlivé sušení nebo rychlost sušení nebo míru sušení. Zde jsou pouze dvě volby - změna zvuku (který vůbec nevyužiji a zcela vypnout nelze) a dále nastavění více nebo méně mokrého prádla. oproti předchozí sušičce je prádlo více zmuchlané (téměř u každého programu) a i řekla bych více opotřebované, vyšislé. Světlo nelze samostatně zapnout ani vypnout - není zde tedy možnost si libovolně posvítit do bubnu, světlo se spíná pouze při zapnutí a vypnutí programu a to jen na krátkou chvíli.

Celkově jsem se sušičkou spokojena, i když mi přijde sušení horší než u předchozí sušičky od AEG.