Beko DS7434CSRX doporučují 4 zákazníci

5.00 / 5

Jannaj 30. 10. 2017

Mohu jenom chválit. Zatím nic negativního. Koupily jsme ji na doporučení kamarádky, která jí má Cca 3 roky a je též nadšená.

  • Šestý smysl.

4.00 / 5

Ověřený zákazník 21. 10. 2017

  • Jedna z mála sušiček, která jde postavit na pračku o hloubce 45 cm Suší dobře. Sama si spočítá množství prádla, takže většinou suší kratší dobu než je uvedeno v tabulce.
  • Je dost hlučná, ale když zavřu dveře, tak je to OK. E-shop nenabízel k sušičce mezikus pro adaptaci na užší pračku, bylo docela obtížné ho sehnat.

5.00 / 5

Karel 1. 10. 2017

Sušičku máme krátce (týden), již jsme ji 4x použili, zatím náramná spokojenost, není ani moc hlučná, vložené prádlo je dobře usušené, zatím vše OK bez podstatných problémů. Doporučujem

4.00 / 5

Ověřený zákazník 14. 07. 2017

Celkově jsem se sušičkou spokojena, i když mi přijde sušení horší než u předchozí sušičky od AEG.

  • Sušička má malé rozměry, je skladnější než většina jiných, oceňuji průhled do bubnu, kdy se kontrolovat stav uvnitř, zvenku se téměř neohřívá (což je výhoda i nevýhoda - předchozí sušička byla nahoře vždy teplá a dosušovala jsem na ní kusy prádla, které jsem do sušičky nedala). Výběr programů je celkem velký. Dobře a snadno se čistí, výlevka na vodu je taky OK, i když předchozí byla lépe řešená.
  • Není možnosti doplňkově upravit programy - ve srovnání s předchozí sušičkou, kde šlo u většiny programů donastavit zjemnění nebo citlivé sušení nebo rychlost sušení nebo míru sušení. Zde jsou pouze dvě volby - změna zvuku (který vůbec nevyužiji a zcela vypnout nelze) a dále nastavění více nebo méně mokrého prádla. oproti předchozí sušičce je prádlo více zmuchlané (téměř u každého programu) a i řekla bych více opotřebované, vyšislé. Světlo nelze samostatně zapnout ani vypnout - není zde tedy možnost si libovolně posvítit do bubnu, světlo se spíná pouze při zapnutí a vypnutí programu a to jen na krátkou chvíli.