0
0Košík

Amica FWK 180 uhlíkový filtr

Na objednávku, obvykle 4-7 dní Zboží pro vás u dodavatele zarezervujeme a termín obratem upřesníme.

  • Doprava zdarma

Nemusíte čekat! Zavolejte/napište nám, nabídneme vám podobný produkt s dodáním ihned.

  • 590 Kč

Objednat

cena je konečná vč. poplatků a DPH

Uhlíkový filtr FWK 180 k odsavačům par Amica. Určeno například pro modely:- OWC 4779 I (k recirkulaci je potřeba 1 ks)- OKC 652 S (k recirkulaci je potřeba 1 ks) Balení obsahuje 1 ks.

Typ zboží

  • Typ příslušenství
  • uhlíkový filtr

Další

  • EAN
  • 5906006092047
  • Záruka
  • 24  měsíců

Popis produktu Amica FWK 180 uhlíkový filtr:

Uhlíkový filtr FWK 180 k odsavačům par Amica. Určeno například pro modely:

- OWC 4779 I (k recirkulaci je potřeba 1 ks)
- OKC 652 S (k recirkulaci je potřeba 1 ks)

Balení obsahuje 1 ks.

Amica

Více než 70 let tradice a zkušeností skupiny Amica Group
Počátek tradiční polské značky Amica spadá do roku 1945, kdy byla ve městě Wronki založena společnost na výrobu elektrických strojů. V roce 1957 je vyroben první domácí spotřebič, a to plynový-uhelný sporák. V roce 1992 vzniká na těchto základech značka Amica a hned následující rok zahajuje výrobu varných desek. V roce 2004 je pak založena společnost Amica International se zaměřením na trhy po celém světě. V roce 2012 byl překročen milník 1 milionu sporáků vyrobených za 1 rok.

Vize a směry rozvoje
Původně polská značka Amica se postupně stala značka evropskou a mezinárodní. Její specializací byly vždy spotřebiče určené pro vaření, nicméně v současnosti už Amica nabízí úplný a ucelený sortiment domácích spotřebičů. Amica staví na celých desetiletích tradice, aby vytvářela moderní řešení pro potřeby každé jednotlivé kuchyně, a to od té nejmenší až po největší. A protože domácnost by měla lahodit i oku, splňují spotřebiče Amica i přísná estetická kritéria - mnoho z nich získalo prestižní světová designová ocenění. Příkladem je ocenění Red Dot Design Award za produktový design a IF Design Award pro řadu spotřebičů Amica IN.

Amica má vášeň pro filozofii neustálého zlepšování, má schopnost ke změně a dokáže rychle reagovat na potřeby zákazníků. Znalosti jsou založeny na tradici a dlouholetých zkušenostech s ulehčováním domácích prací. Díky produktům Amica je nejen vaření potěšením.

Oficiální distribuce pro ČR
Obchod VEDE.cz je autorizovaným prodejcem spotřebičů značky Amica pro Českou republiku. Obdržíte tak vždy výrobek určený pro český trh a máte garantován 100% servis přímo od výrobce díky široké servisní síti v ČR.