0
0Košík

Electrolux E3CGA151 Tukový filtr polyester

Na objednávku, obvykle 14-30 dní Zboží pro vás u dodavatele zarezervujeme a termín obratem upřesníme.

  • Doprava zdarma

Nemusíte čekat! Zavolejte/napište nám, nabídneme vám podobný produkt s dodáním ihned.

  • 198 Kč

Objednat

cena je konečná vč. poplatků a DPH

Vysoce kvalitní univerzální tukový filtr Electrolux E3CGA151 účinně pohlcuje tuky a pachy. 150 g/m2. Ustřihněte požadovaný rozměr filtru. Balení obsahuje 2 filtry o rozměru 47 x 57 cm. Pro optimální výkon by měl být filtr vyměněn každé 3 měsíce. Samozhášecí (třída F1) podle DIN 53438./Třída HF-2 dle standardu ISO 9772.

Další

  • EAN
  • 7321422619971
  • Záruka
  • 24  měsíců

Popis produktu Electrolux E3CGA151 Tukový filtr polyester:

Vysoce kvalitní univerzální tukový filtr Electrolux E3CGA151 účinně pohlcuje tuky a pachy. 150 g/m2.

Ustřihněte požadovaný rozměr filtru. Balení obsahuje 2 filtry o rozměru 47 x 57 cm.

Pro optimální výkon by měl být filtr vyměněn každé 3 měsíce.

Samozhášecí (třída F1) podle DIN 53438./Třída HF-2 dle standardu ISO 9772.

Electrolux

Stručná historie značky Electrolux
Společnost Electrolux je největším světovým výrobcem domácích a profesionálních spotřebičů. V roce 1901 byla ve Švédsku Svenem Carlsonem založena společnost Lux AB na výrobu kerosinových lamp. V roce 1915 uvedla společnost na trh do té doby relativně málo známý produkt – vysavač. V roce 1918 pak byla založena společnost AB Electrolux. Sídlo společnosti se nachází ve Stockholmu ve Švédsku a akcie ELUXb společnosti Electrolux jsou uvedeny na burze Nasdaq OMX Stockholm. Společnost v současnosti působí na více než 150 světových trzích a prodává ročně desítky milionů výrobků určených pro domácnosti i pro profesionální účely.

Vize, inovace a trendy
Pro společnost Electrolux je spotřebitel srdcem a středobodem všech aktivit. Electrolux se snaží vytvářet příjemnější a udržitelnější život milionů lidí tím, že získává nové zkušenosti a objevuje nové směry jak v péči o zákazníky, tak ve zvyšování obecného blahobytu. Díky svému zaměření na inovace uvedla společnost Electrolux na trh jako první na světě několik typů produktů, například úplně první robotický vysavač. Designérský tým Electrolux se zaměřuje na následující tři hodnoty: moderní provedení, osobitost a špičková kvalita. Výsledkem je, že výrobky Electrolux získaly již mnoho ocenění od odborníků i veřejnosti, a to v oblasti designu i kvality.

Oficiální distribuce pro ČR
Obchod VEDE.cz je autorizovaným prodejcem spotřebičů značky Electrolux pro Českou republiku. Obdržíte tak vždy výrobek určený pro český trh a máte garantován 100% servis přímo od výrobce díky široké servisní síti v ČR.