0
0Košík

Electrolux ES17 - Sáčky a filtr do vysavače

Na objednávku, obvykle 7-14 dní Zboží pro vás u dodavatele zarezervujeme a termín obratem upřesníme.

  • Doprava zdarma

Nemusíte čekat! Zavolejte/napište nám, nabídneme vám podobný produkt s dodáním ihned.

  • 140 Kč

Objednat

cena je konečná vč. poplatků a DPH

Electrolux ES17 - sáčky a filtr do vysavačů Electrolux řady Energica, popřípadě i modelů dalších značek.Obsah balení: 5 sáčků, 1 motorový filtr.Originální syntetické sáčky vydrží déle než běžné papírové sáčky, mají větší objem, poskytují lepší filtraci a jsou odolnější. Sáčky a filtry doporučujeme pravidelně měnit - 1 filtr po 5 sáčcích. Všechny filtry by se měly měnit nejméně dvakrát... Celý popis

Typ zboží

  • Typ příslušenství
  • sáčky do vysavače

Další

  • EAN
  • 3023372033336
  • Záruka
  • 24  měsíců

Popis produktu Electrolux ES17 - Sáčky a filtr do vysavače:

Electrolux ES17 - sáčky a filtr do vysavačů Electrolux řady Energica, popřípadě i modelů dalších značek.

Obsah balení: 5 sáčků, 1 motorový filtr.

Originální syntetické sáčky vydrží déle než běžné papírové sáčky, mají větší objem, poskytují lepší filtraci a jsou odolnější. Sáčky a filtry doporučujeme pravidelně měnit - 1 filtr po 5 sáčcích. Všechny filtry by se měly měnit nejméně dvakrát ročně nebo tehdy, jsou-li viditelně znečištěné.


Určeno například pro vysavače Electrolux:


Energica evo:
ZS 201 EV, 202 EV, 206 EV

Energica:
ZS 200...202, 206, 207ECO


Určeno například pro vysavače AEG:

Vampyrette 2.0:
AS 201, 206

Electrolux

Stručná historie značky Electrolux
Společnost Electrolux je největším světovým výrobcem domácích a profesionálních spotřebičů. V roce 1901 byla ve Švédsku Svenem Carlsonem založena společnost Lux AB na výrobu kerosinových lamp. V roce 1915 uvedla společnost na trh do té doby relativně málo známý produkt – vysavač. V roce 1918 pak byla založena společnost AB Electrolux. Sídlo společnosti se nachází ve Stockholmu ve Švédsku a akcie ELUXb společnosti Electrolux jsou uvedeny na burze Nasdaq OMX Stockholm. Společnost v současnosti působí na více než 150 světových trzích a prodává ročně desítky milionů výrobků určených pro domácnosti i pro profesionální účely.

Vize, inovace a trendy
Pro společnost Electrolux je spotřebitel srdcem a středobodem všech aktivit. Electrolux se snaží vytvářet příjemnější a udržitelnější život milionů lidí tím, že získává nové zkušenosti a objevuje nové směry jak v péči o zákazníky, tak ve zvyšování obecného blahobytu. Díky svému zaměření na inovace uvedla společnost Electrolux na trh jako první na světě několik typů produktů, například úplně první robotický vysavač. Designérský tým Electrolux se zaměřuje na následující tři hodnoty: moderní provedení, osobitost a špičková kvalita. Výsledkem je, že výrobky Electrolux získaly již mnoho ocenění od odborníků i veřejnosti, a to v oblasti designu i kvality.

Oficiální distribuce pro ČR
Obchod VEDE.cz je autorizovaným prodejcem spotřebičů značky Electrolux pro Českou republiku. Obdržíte tak vždy výrobek určený pro český trh a máte garantován 100% servis přímo od výrobce díky široké servisní síti v ČR.