Zpět do kategorií

Způsoby plateb

1.  Platba dobírkou

V tomto případě zaplatíte hotovost při převzetí zboží přímo přepravci.

2. Bankovním převodem

Pokud budete chtít platit touto formou, zaškrtněte v sekci "Košík" typ platby "předem bankovním převodem". Po odeslání objednávky se Vám zobrazí číslo účtu, částka a variabilní symbol pro platbu (tím je vždy číslo objednávky). Podklady k platbě Vám budou též zaslány automaticky e-mailem po odeslání objednávky. K odeslání zboží může dojít až v momentě, kdy je částka připsána na náš účet. Pokud budete chtít zaslat zálohovou fakturu, sdělte nám tuto skutečnost do poznámky v objednávce.

3. Na splátky

Nakupujte on-line na splátky s naší partnerskou společností BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Hello bank! by Cetelem). Nemusíte nikam chodit a výsledek schválení půjčky se dozvíte do 30 minut! Máte možnost výběru několika druhů splátek a Vy sami si můžete určit výši splátek, dobu splácení atd. Více si můžete přečíst zde.

Vybrané značky

VEDE.cz je autorizovaným prodejcemVeškeré zboží odebíráme pouze od výhradních distributorů pro ČR. Garantujeme tak 100% servis přímo od výrobce. pro všechny značky, které Vám nabízí.

Obchod s domácími elektrospotřebiči, elektronikou a IT technikou - VEDE.cz

Obchod s domácími elektrospotřebiči (pračky, myčky, lednice, trouby, desky, vysavače, apod.), elektronikou (LCD televize, plazmy, mobily, tablety, apod.) a IT technikou (PC, notebooky, netbooky, monitory, klávesnice, apod.).

Mařenka